SURF-PENZION pohled od krbu
SURF-PENZION výhled apartmán retro
Apartmán retro
Apartmán modern
Společenská místnost s vířivkou
Sauna pro 6 osob
Posilovna
Spokojený návštěvník
slideshow

REKREACE SURF PENZION

SPORT TURISTIKA

POČASÍ METEOSTANICE WEBKAMERY

REKREACE SURF-PENZION

Surf penzion Lipno-Radslav má 3 samostatné apartmány 3+kk s příslušenstvím pro 4+4+6 osob

Dále je zde k dispozici společenská místnost s velkou vířivkou pro 4 osoby, samostatná velká koupelnu s vířivkou pro 2 osoby, kompletně vybavené fitness, klasická finská sauna s příslušenstvím pro 6 osob, samostatný pokoj - herna, venkovní zastřešený prostor s posezením a krbem, prostorná terasa s balkonem, velká zahrada a vlastní loděnice s molem na břehu jezera.

Samozřejmostí jsou parkovací místa pro 6 automobilů, včetně 1 krytého stání, dále pak překrásný výhled na jezero a vrchol Smrčiny - Hochfichtu ze všech apartmánů, vířivky, herny, terasy i zahrady.

Pozorovat západ slunce nad Smrčinou se sklenkou vína a grilováním ve venkovním krbu, nebo na terasovém grilu, je zážitkem, na který se nedá zapomenout. Lipno má své nezaměnitelné osobní kouzlo a kdo zde nežije, to těžko dokáže pochopit.

SPORT-TURISTIKA

Surf-penzion je převážně zaměřen na "větrné" sporty. V jarním až podzimním období jsou zde ideální podmínky pro windsurfing, případně náročnější podmínky pro kitesurfing. V zimním období jsou pak na zamrzlém jezeře naprosto luxusní podmínky pro snow-kiting (lyže-snowboard-drak), případně ice kiting (brusle-icebuggy-drak). K turistice není třeba nic dodávat, stačí napsat Šumava.

POČASÍ-METEOSTANICE-WEBKAMERY

Zde máte k dispozici zcela vyčerpávající informace o počasí, např. 7 denní předpověď počasí (několikrát denně aktualizovanou), podrobné předpovědi o počasí s možností porovnání na více serverech, aktuální informace o počasí ze satelitů, radarů a sítě pozemních měřících jednotek, jedinečnou předpověď počasí od profesionálního meteorologa se zaměření na větrné vodní sporty, aktuální stav počasí včetně grafického znázornění síly a směru větru, teploty, teploty vody v hloubce 60cm, síly ledu, grafické on-line porovnání nárazů větru v poslední hodině ve všech nejzajímavějších vodních lokalitách v Jižních Čechách, informace o maximálním nárazu větru v posledních 24h, 15 minutový průměr síly větru a maximální náraz větru v jednotlivých lokalitách, budíkové zobrazení meterologických veličin - teplota, směr, nárazy a průměr větru, srážky, tlak rel. i abs., vlhkost, rosný bod v jednotlivých lokalitách, aktuální a historické záběry z web kamer, případně on-line video z jednotlivých míst, podrobně konfigurovatelné zasílání informací o síle větru pomocí SMS, e-mailu atd.atd.